Нових керівників отримають шість районів Сумщини

Найближчим часом будуть призначені голови Білопільського, Конотопського, Лебединського, Охтирського, Роменського та Шосткинського районів. Про це під час пресконференції повідомив голова Сумської облдержадміністрації

Як зазначив Роман ГРИЩЕНКО, у проекті Постанови КМУ про утворення та ліквідацію районів №3650 від 15.06.2020 передбачається утворення 5 районів у Сумській області, проте сама процедура створення укрупнених районів – довготривала. Тому поки що будуть призначені голови не укрупнених районів.

«Наразі призначення голів райдержадміністрацій – це першочергова необхідність, адже є багато процесів, які контролюються саме головами райдержадміністрацій, допоки на законодавчому рівні не буде впорядковане питання діяльності органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування у зв’язку з утворенням та ліквідацією районів. Один із рівнів їх відповідальності – це наповнення, контроль та використання бюджету», – зазначив очільник облдержадміністрації.

Він також повідомив, що найближчим часом голови райдержадміністрацій будуть призначені. «Кандидати наразі подані, чекаємо прийняття рішень на рівні державної влади», – зазначив Роман Грищенко.

Джерело: