Неповнолітньому, який обмальовував Ямпіль, суд виніс вирок

Вірніше попередили матір правопорушника, бо її син не досяг віку, з якого настає адміністративна відповідальність. Таке покарання у резонансній справі виніс суд, передає yampil.info.

«Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 02.07.2020 серія ВАБ №324502, 02.07.2020 о 10г.00 хв. стало відомо, що в період часу з 15.06.2020 по 30.06.2020 року неповнолітній, діючи з хуліганських спонукань, у смт Ямпіль у нічний час наносив написи на різні об`єкти, за що передбачена відповідальність за ст.173 КУпАП, але не досяг шістнадцятирічного віку, після досягнення якого настає адміністративна відповідальність. Дії неповнолітнього кваліфіковані за ч.3 ст. 184 КУпАП», – йдеться в матеріалах справи.

Мати правопорушника судовому засіданні пояснила, що її син має хист до малювання, мріє стати художником, після скоєного з дитиною проведена виховна робота, шкода, завдана комунальному майну діями її сина, повністю відшкодована. Останнє твердження листом підтвердила і Ямпільська селищна рада.

Виносячи рішення щодо покарання, суд врахував особу матері правопорушника, яка до адміністративної відповідальності притягалась вперше та має на утриманні трьох неповнолітніх дітей: двох синів та доньку.

Джерело: