Небезпечна знахідна на Сумщині біля залізничної колії

5 липня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) проведено роботи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни: у Сумському районі — артснаряду (122-мм) та мінометної міни (82-мм), виявлених на території приватного домоволодіння в селі Нижня Сироватка та у Роменському районі – 51 мінометної міни (50-мм) та 5 артилерійських снарядів різних калібрів, виявлених в лісі поблизу с. Перекопівка.

Цього ж дня, неподалік від того ж населеного пункту, на відстані 600 м від житлових будинків було виявлено 9 артилерійських снарядів та 19 мінометних мін.

Ще один випадок мав місце в селі Андріяшівка Роменського району, де в полі на відстані 30 м від залізничної колії «Бахмач – Пасажирський — Лохвиця» місцевий мешканець натрапив на артснаряд.

На місці небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Джерело: