Нардеп від «Слуги народу» сподівається на успішне залучення інвестицій із Туреччини на Сумщину

Народний депутат від «Слуги народу», представник комітету міжнародних відносин Михайло Ананченко поділився своїми враженнями від зустрічі з турецькими інвесторами, які завітали до Сум 28 липня на запрошення губернатора Романа Грищенка.

«Під час зустрічі турецький інвестор Оздемір Акаоглу, який є керівником групи компаній «AKAOGLU GROUP» повідомив, що він готовий співпрацювати із Сумщиною насамперед щодо розвитку сумського аеропорту та побудови п’ятизіркового готелю на території області.

Одним з об’єктів туристичної галузі, що може стати цікавим для іноземних інвесторів є і сумський міський парк імені І. М. Кожедуба. Серед можливостей — створення сучасного парку атракціонів на базі парку, створення майданчиків для концертів та масових заходів, створення зон для занять фізкультурою та спортом. Також серед перспектив розвитку парку – будівництво критого аквапарку. Саме міський парк ім. І. М. Кожедуба розглядається як одне з місць його будівництва.

Зокрема, інвестори з Туреччини планують реалізувати інвестиційні проєкти на території Сумської області за такими напрямами співпраці:
сприяння будівництву та покращенню стану інфраструктурних об’єктів на території Сумської області;
розвиток відповідної інфраструктури для покращення туристично-розважальної галузі;
співпраця щодо розвитку аеропорту на території міста Суми;
сприяння розвитку соціальної сфери, розбудові, відновленню та розширенню мережі соціальних об’єктів;
розвиток спортивної інфраструктури;
співпраця щодо розвитку та сприяння розбудові індустріального парку «Суми» тощо.

Як підсумок зустрічі — стало підписання меморандуму про співпрацю, щодо інвестиційної діяльності на території Сумської області.

Сподіваюсь, в майбутньому всі наміри будуть реалізовані та здійснені.

Працюємо далі», — написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Джерело: