Нардеп Михайло Ананченко закликає подорожувати Сумщиною

Народний депутат Михайло Ананченко підтримав у соцмережі челендж мандрувати рідним краєм і запрошує подорожувати Сумщиною. Про це  «Слуга народу» написав на своїй сторінці у Фейсбуці, визначивши місця, які заслуговують особливої уваги:

«Якщо правильно спланувати свій відпочинок і в безпечному місці, можна отримати масу задоволення, не наражаючи себе на небезпеку Я маю на увазі в умовах карантину)

Про обласний центр Сумської області потрібно писати окрему статтю і робити окремий гід. Місто Суми є обов’язковим пунктом у турі Сумщиною. Суми не схожі не на який інший обласний центр, зі своїм шармом, ритмом життя і неймовірними людьми.

http://open-ua.com/ru/sumy_region/sumy/
Його візитівка — альтанка в центрі міста. Історія далі за посиланням

https://uk.wikipedia.org/…/%D0%A1%D1%83%D0%BC%D1%81%D1%8C%D…
Обов’язково здійсність прогулянку Палацом Голіцина та садибою “Круглий двір” у Тростянці, це унікальна по архітектурі поміщицька садиба, яку побудували ще 1749 року. Останні декілька років у «Круглому дворі» проходить музичний фестиваль «Схід-рок», чайковський фест, «стара фортеця» що однозначно підвищило його впізнаваність серед молоді.

https://ru.wikipedia.org/…/%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BB%D…
У місті Кролевець можна побачити унікальну яблуню-колонію віком 220 років.

http://ukrainaincognita.com/node/1314

дослідити архітектурний комплекс православного чоловічого Софроніївського монастиря, що знаходиться в двох кілометрах від села Нова Слобода Путивльського району на високих пагорбах серед дубового лісу.Нажаль до теперішнього часу вціліло лише три наземних споруди: трапезна кінця XVII століття, надбрамна Покровська церква, побудована в середині XVIII століття, настоятельскій корпус 1911, а також частково огорожа з воротами.

https://ru.wikipedia.org/…/%D0%A1%D0%BE%D1%84%D1%80%D0%BE%D…

Для любителів соборів, храмів та інших історичних цінностей також знайдуться і цікаві місця, і чудова архітектура, і атмосфера в цілому, як приклад:

Церква Святої Трійці У Роменському районі, яка розташована у селі Пустовійтівка. На перший погляд — це зовсім непримітне місце для мандрівників, але його історія та пам’ятки, які збереглися до цих пір, дійсно ваблять своєю автентичністю.
Церква Святої Трійці — одне з найвидатніших будівель, яка була побудована ще в 1773 році і відтворено на початку XXI століття.

Трьох-Анастасіївська церква. Колишня гетьманська столиця України розташована в місті Глухів. Її побудували місцеві жителі ще в 1884 році на місці згорілого дерев’яного Воскресенського храму.
Сьогодні Трьох-Анастасіївська церква нагадує Володимирський собор в Києві, який був побудований в 1862 — 1882 роках.
Храм зазнав чимало лиха: пожежі, руйнування комуністів і пограбування. Незважаючи на це, його відреставрували і висували на участь в конкурсах «Сім чудес України» і Сумщини.

Гетьманський національний природний парк, знаходиться на території Великописарівського, Охтирського та Тростянецького районів. Унікальний природний заповідник Михайлівська цілина.

Музей партизанської слави саме там де зародився легендарний рух в Спадщанському лісі на Путивльщині.
https://www.youtube.com/watch?v=gFO42lS7xp4
Серед нових цікавинок : музей горюнів та парк радянського періоду на Путивльщині, маєток Линтварьових та будинок –музей А.Чехова,який декілька разів зупинявся сам в Сумах на Луці,аби провести свою відпустку «Аббации и Адриатическое море великолепні, но Лука и Псел лучше!» -писав він. Тож не випадково літній відпочинок на Сумщині це : байдарки, гори, чистий Псел….
Байдарковий сплав по Пслу.
Цей вид дозвілля для любителів активного відпочинку. Влаштувати його можна самостійно, якщо у вас є байдарка. Або її можна орендувати. На берегах Псла розташувалися безліч гарних місць, які навряд залишать вас байдужими.

Крейдяні гори,або земля Крейдового періоду.
Раніше на цьому місці був кар’єр з видобутку крейди. Зараз це
популярне місце для весільних та інших фотосесій, відеознімання. Краєвиди, які відкриваються із цього місця, перехоплюють подих.
Крейдяні гори знаходяться відразу за селом Могриця. Дорогу до них вам покаже кожен місцевий житель.

https://www.youtube.com/watch?v=2lSYcC1ekBc

Тренд цього літа — сапсерфінг.
У Сумах цей вид спорту тільки набирає популярності. Любителів драйвового відпочинку не може не зацікавити ця новинка, а Псел радо чекатиме на своїх просторах.
Тож чекаємо на гостини і запрошуйте до себе!)».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2821547157992613&id=100004120689842
Михайло Ананченко передав челендж колезі по фракції Ростиславу Тістику, аби той показав, чим може похвалитися Львівщина.

Джерело: