Нардеп Михайло Ананченко – про українську формулу миру, що об’єднає світ

Наразі в Україні триває активна підготовка до інавгураційного Саміту миру, що відбудеться наступного місяця у Швейцарії.  Народний депутат Михайло Ананченко пояснив надзвичайну важливість української формули миру Президента Володимира Зеленського, з допомогою якої наша країна прагне до справедливого завершення війни. За словами парламентаря,  глава держави та його команда працює над тим, щоб на Саміті змогли проявити своє лідерство якнайбільше держав, щоб світова більшість виступила на боці України і разом примусила Росію до миру.

«Україна обʼєднає світ ФОРМУЛОЮ МИРУ!

15-16 червня Швейцарія проведе Глобальний саміт миру, ініціатором якого виступає Україна. Під час заходу буде обговорюватися Українська формула миру. Це ініціатива і дипломатична платформа, що пропонується Україною для досягнення справедливого закінчення війни, яку розв’язала росія проти України.

Головне завдання Української формули миру – об’єднати світову спільноту, аби примусити Росію до миру.

Українську формулу миру наразі підтримали понад 80 держав світу. Серед них країни ЄС, а також багато країн інших регіонів світу. Наприклад, у реалізації окремих пунктів лідерство взяла Японія. Це свідчить про глобальну важливість запропонованих Україною принципів досягнення миру.

Україна хоче залучити до Формули миру країни, які раніше були нейтральними щодо війни та співпрацювали з Росією економічно. Такі як Китай, Індія, країни Латинської Америки та інші. Якщо і вони будуть на боці України, у Путіна не залишиться вибору – він буде змушений виконувати волю більшості.

У 2014 році світ і попередня українська влада фактично “проковтнули” окупацію Криму і Донбасу. Відчуття безкарності призвело до повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році. Формула миру може дати світовій дійсно дієвий механізм тиску на Росію.

Формула миру може стати шансом для світу виправити свою помилку 2014 року, коли Росія не отримала заслуженого покарання за агресію проти України і анексію Криму.

Важливо примусити Росію до миру, щоб показати, що світова система безпеки ще чогось та й варта.

Чим довше світ сумнівається, тим більше Росія отримує часу і можливостей для нарощення свого воєнного потенціалу. І це буде становити загрозу не лише для України.

Україна наполягає на повному відновленні своєї територіальної цілісності. В нинішніх умовах це може здаватися нереалістично, але така позиція є вкрай важливою. Ми не можемо погодитися на будь-яке замороження війни, бо це лише дасть агресору час на підготовку до нового нападу!

Формула миру – це не спроба домовитися з агресором чи піти на якісь поступки, це спосіб досягти перемоги. Тож робота для українців на фронті не припиняється. Маємо натиснути одночасно і на дипломатичному, і на військовому фронті.

Все буде Україна!» – написав Михайло Ананченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, після масованої атаки ворожих шахедів на Суми нардеп Михайло Ананченко закликав підтримати благодійний збір, щоб закрити небо над Сумщиною.