Начальник управління коммайном облради Нагорний у робочий час ходить у спортзал

Начальник управління коммайном облради Дмитро Нагорний у робочий час регулярно відвідує спортивний зал і, схоже, що саме за такі «заслуги» він отримує заробітну плату з бюджету.

Про такий випадок неподобства розповіла колишній прессекретар БПП Ольга Панфілова.

Дівчина зазначила, що неодноразово бачила, як у робочий час чиновник займається в одному із спортивних залів Сум, повідомляє azimuth.sumy.ua.

«Я почекала, коли завершиться обідня перерва у нього на роботі і зателефонувала до управління коммайном. Запитала, чи знаходиться Дмитро Нагорний у відпустці, на що отримала відповідь – ні, він працює. На питання, чи знаходиться на робочому місці його секретар також сказала, що ні. І в цей час я спостерігала, як Дмитро Нагорний займається на тренажерах», – продовжила вона.

За словами Панфілової, з її мами, яка працює в соціальній службі на мінімальну зарплату, питають так, наче вона отримує мільйони, а чому такий «незначний» начальник, як Нагорний, робить все, що йому заманеться, і за це ще й отримує заробітну плату.

Нагадаємо, що півтора місяці тому в кабінеті чиновника за підозрою в розтраті півтора мільйона гривень виявили незадекларовані 10 000 доларів США, від яких, до слова, чиновник разом із двома технічними паспортами на два автомобілі, що перебували в його користуванні, хотів поспішно позбутися. Речові докази хотів непомітно винести з приміщення установи його підлеглий. Не склалось.

Джерело: