На Сумщині жоден оздоровчий табір не подав заявку на відкриття

Жоден дитячий оздоровчий табір на Сумщині поки не подавав заявку на перевірку перед відкриттям. Про це розповіла начальниця управління санітарного нагляду Держпродспоживслужби у Сумській області Валентина Тищенко. За її словами, наразі в області жоден табір офіційно не працює.

Також немає інформації, щоб хтось звертався за дозволом, сказала посадовиця. “Жоден з керівників закладів оздоровчих, які входять до офіційного переліку заміських оздоровчих таборів, ще не заявили про свою готовність чи наміри розпочати оздоровчу зміну”, – розповіла Валентина Тищенко.

Директорка санаторію-профілакторію “Ровесник” Світлана Палкіна повідомила, що вони готові відкритися, однак чекають офіційних документів. “Немає розпорядження голови ОДА. Заклад стовідсотково готовий. Ми хоч завтра могли б відкритися. Розпорядження голови, потім повинен бути наказ департаменту освіти, а потім уже ми відкриваємось”, – зазначає вона.

Гроші на оздоровлення дітей, зокрема, пільгових категорій, отримує і розподіляє для регіонів Мінсоцполітики. В обласному департаменті соцзахисту місяць тому його директор Михайло Дубровський говорив, що у 2020 році грошей на літнє оздоровлення дітей у них, немає. “Спочатку були передбачені 9 млн, потім – 6. Коли уряд остаточно вирішив, що оздоровча кампанія не відбудеться, кошти були рішенням сесії зняті і передані на закупку медичного обладнання”, – зазначив він.

Джерело: