26 липня о 16:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Гагаріна у с. Собичеве, Шосткинського району. Телефонув сусід. На місце події було направлено черговий караул 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини, якому довелося подолати відстань у 23 км із районного центру.

Прибувши на виклик, рятувальники встановили, що горять дерев’яні стіни та покрівля житлового будинку, покрівля веранди, покрівля та стіни дровника прибудованого до житлового будинку та дрова. Для безперебійної подачі води автоцистерни довелося направляти для дозаправки від водонапірної башти, яка знаходилася на відстані близько 2 км від місця пожежі. Існувала загроза поширення вогню на поруч розташовані дві господарчі споруди. О 17:08 пожежу вдалося локалізувати, о 18:58 – ліквідувати.

Усього до гасіння було залучено 6 чоловіки особового складу та 2 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутового газового приладу.