На Сумщині за опір поліцейському на виборчій дільниці чоловікові загрожує до 2 років в’язниці

Шосткинською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 43-річному чоловікові, який чинив опір поліцейському на одній із виборчих дільниць.

Мова йде про подію, що сталась 25 жовтня 2020 року в м. Шостка. У приміщення виборчої дільниці для здійснення волевиявлення зайшов виборець, який поводив себе неадекватно, зокрема, нецензурно висловлювався на адресу присутніх. Припинити хуліганські дії порушника громадського порядку намагався співробітник поліції, який ніс службу на вказаній дільниці. Однак чоловік на зауваження правоохоронця не відреагував, натомість став чинити йому опір, а саме відштовхував поліцейського та хапав його за формений одяг.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків щодо охорони громадського порядку) КК України. За скоєне йому загрожує штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Досудове слідство проведено Шосткинським відділом поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Джерело: