На Сумщині водій позашляховика намагався перетнути кордон полем

Днями у Краснопільському районі охоронці кордону виявили особу, яка ігнорує законодавство з прикордонних питань.

Перевіряючи ділянку держрубежу в районі населеного пункту Покровка, прикордонний патруль на польовій дорозі, яка відсутня в реєстрі автомобільних доріг та веде до державного кордону, зупинив автомобіль «УАЗ». Транспортним засобом, який був без вантажу, керував наш співвітчизник.

У ході перевірки документів, правоохоронці з’ясували, що чоловік керував позашляховиком без посвідчення водія. Про виявлене правопорушення прикордонники повідомили працівників Національної поліції.

Наразі за рух транспортним засобом дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону, на 28-річного мешканця прикордоння складений адміністративний протокол за ст. 202 КУпАП. Крім цього, працівниками поліції відносно чоловіка складені адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортним засобом) КУпАП.

Джерело: