На Сумщині відкрили одну з перших шкіл проєкту Президента України «Велике будівництво»

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО в День знань привітав  вчителів і учнів реконструйованої Нижньосироватської загальноосвітньої школи Сумського району з початком нового навчального року.

«Саме завдяки програмі «Велике будівництво», зусиллям центральної, обласної та місцевої влади учні навчатимуться у сучасних комфортних умовах. Як ми бачимо, у цьому закладі здійснені якісні будівельні роботи, будівля утеплена», – зазначив Роман Грищенко.

Наразі в школі утеплено фасад та дах, замінені вікна, відремонтовано спортивну та актову зали, харчоблок, коридори перших поверхів, приміщення початкових класів, поступово оновлюються меблі та навчальне обладнання. Капітально відремонтували внутрішні санітарні кімнати, одну з яких облаштували для дітей з інвалідністю, оскільки в закладі організовано інклюзивне навчання.

Очільник облдержадміністрації подякував колективу школи, який активно здійснював підготовку до початку навчального року та наголосив на обов’язковому дотриманні безпеки навчального процесу, карантинних обмежень і санітарних вимог.

Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкта Великого будівництва «Нижньосироватська загальноосвітня школа I–III ступеня ім. Б. Грінченка» – 13 898,854 тис. гривень. Фінансування в 2020 році здійснюється за рахунок коштів ДФРР у сумі 4 415,613 тис. гривень та  коштів сільського бюджету у сумі 490,624 тис. гривень.

Джерело: