На Сумщині провели навчання з попередження терактів на об’єктах критичної інфраструктури

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Сумській області провела тактико-спеціальні антитерористичні навчання на об’єктах критичної інфраструктури регіону.

У дводенних тренуваннях взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Метою проведення заходів стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії для попередження диверсійно-терористичних загроз, у тому числі у прикордонних районах області.

За легендою навчань, декілька умовних «диверсійних груп» проникли на територію регіону для вчинення «терактів» на об’єктах критичної інфраструктури, зокрема газотранспортної системи України.

Завдяки злагодженим та професійним діям силовиків їх своєчасно викрили і затримали. Для виявлення і нейтралізації «диверсантів» учасниками тренувань була задіяна авіаційна техніка Держприкордонслужби.

Представники Координаційної групи проаналізували кожен етап проведених заходів і відзначили високий рівень підготовки підрозділів до попередження терористичних загроз та диверсій у прикордонному регіоні. Також особлива увага була приділена посиленню рівня захищеності стратегічних об’єктів на території Сумської області.

Джерело: