На Сумщині провели багатомільйонний тендер на ремонт дитсадку

Свеська селищна рада провела багатомільйонний тендер на ремонт дитячого садочку. Виконати роботи за найнижчу ціну зголосився приватний підприємець з Гремячки Скорозвон Сергій Володимирович, пропозиція якого майже на 1 мільйон менша за очікувану вартість

14 липня Свеська селищна рада оголосила тендер на реконструкцію комунального дитсадка “Берізка” в смт. Свеса, яка передбачає ремонт покрівлі, системи опалення, освітлення, заміну вікон та дверей. Очікувана вартість робіт становила 4 мільйона 792 тисячі гривень, пише yampil.info.

Взяти участь у тендері виявили бажання три учасники: ТОВ «Хімбуд-3», ТОВ «Сумиславбуд» та ФОП Скорозвон С.В. Пропозиція ТОВ «Хімбуд-3» становила – 4,4 мільйона гривень, ТОВ «Сумиславбуд» запропонував виконати такий об’єм робіт за – 4 мільйона гривень, а найнижчу ціну запропонував підприємець Скорозвон 3,8 мільйона гривень. Зараз тендерний комітет розглядає пропозицію переможця і, скоріш за все, сьогодні визнає його переможцем.

Цікаво, що виконання ремонтних робіт розтягнуто на три роки. При цьому, цього річ вони будуть виконані лише на 150 тисяч гривень, решта суми 3 мільйона 650 тисяч гривень планується на 2021-2022 роки. На даний момент не зрозуміло з якого бюджету буде виділена така сума, а сама Свеська селищна рада навряд чи має такі фінансові можливості.

Джерело: