На 25-мільйонний тендер із ремонту дороги на Сумщині подали фейкові документи

Про це стало відомо із системи публічних закупівель Прозорро. Йдеться про капітальний ремонт ділянки автодороги Охтирка – Мирне.

Замовником робіт виступило державне підприємство «Дороги Сумщини». Очікувана вартість робіт – 25,95 млн грн. У тендері взяли участь усього дві компанії: ПП «Артембуд» і ТОВ «Данко». Остання запропонувала відремонтувати дорогу за 25, 885 млн грн. У той же час пропозиція «Артембуд» була майже на чотири мільйони дешевшою. Однак її відхилили, пише sumy.today.

У протоколі засідання тендерного комітету зазначено, що фірма «Артембуд» додала до тендерної документації договір поставки асфальтобетонної суміші укладений із ТОВ «БУДСВІТ УКРАЇНА». У додатку до цього договору містилася інформація про марку та тип асфальтобетонної суміші, які мали б використати під час ремонту дороги. Проте цей документ був завантажений у систему електронних закупівель у низькій якості друку, де не розібрати підпис керівника «БУДСВІТ Україна», ініціали і печатку. Через це ДП «Дороги Сумщини» оприлюднили вимогу про усунення невідповідностей документів. Однак ПП «Артембуд» знову завантажило неякісний документ. Тоді «Дороги Сумщини» звернулися до компанії «БУДСВІТ Україна», а там повідомили, що такий договір на постачання асфальтобетонної суміші із ПП «Артембуд» взагалі не укладався. Тож «Дороги Сумщини» оприлюднили повідомлення про намір укласти договір на ремонт дороги Охтирка-Мирне із ТОВ «Данко».