Міський голова Білопілля Юрій Зарко подякував депутату обласної ради Віталію Калініченку за постійну допомогу жителям громади

Депутат Сумської обласної ради, директор із розвитку ТОВ «Агрофірма «Псьол» Віталій Калініченко продовжує займатися гуманітарною діяльністю, забезпечуючи мешканців Сумщини продуктами харчування та найнеобхіднішими речами. Днями його зусиллями був доставлений великий гуманітарний вантаж із Закарпаття у Сумський район, а сьогодні народний обранець організував доставку нової партії допомоги з Німеччини до Білопілля.  Вона складається із предметів медичного призначення – це ортопедичні ліжка, інвалідні візки, милиці та інше.

Як розповів Віталій Калініченко, агрофірма «Псьол» взяла на себе транспортне перевезення медичного вантажу, що направили в Україну іноземні благодійники.

«Щойно ми дізналися про можливість отримати таку гуманітарну допомогу, виділили транспорт і привезли техніку в Білопілля.   Медтехніка стане у неабиякій нагоді для людей з обмеженими фізичними можливостями, про яких сьогодні мало хто може потурбуватися. Добре, що наші партнери за кордоном не залишаються осторонь соціально незахищених громадян і допомагають засобами, придбати які в нинішніх умовах громадяни з інвалідністю просто не можуть», – говорить депутат.

Він також відзначає, що в забезпеченні громад  дуже багато залежить не лише від активності партнерів, а й позиції міських голів, які докладають максимум зусиль для добробуту людей.

«Якщо говорити про роботу мерів, то ми побачили, хто дійсно є активним, наполегливим і відповідальним. З такими людьми мені завжди приємно працювати, адже вони показують  результати роботи, від яких залежить життя десятків тисяч мешканців Сумської області», – каже депутат.

У свою чергу мер Білопілля Юрій Зарко висловив вдячність Віталію Калініченку за тривалу співпрацю, результати якої можуть оцінити жителі громади.

«Плідна співпраця  Білопільської міської ради з обласним депутатом Віталієм Калініченком продовжується! Сьогодні Віталій Миколайович надав нам нову партію гуманітарної допомоги медичного призначення(коляски, ходунки, ліжка та ін.). Щиро дякуємо Віталію Миколайовичу за постійну увагу до Білопільської громади», – написав Юрій Зарко на своїй сторінці у Фейсбуці, поділившись фото з отриманим вантажем.