Мешканець Шостки став бронзовим призером змагань з конкуру Kyiv Horse Show

У минулі вихідні, 11-13 вересня, в с. Лісники в Київській області, на базі кінно-спортивного комплексу «Equides Club» відбулися Відкриті регіональні змагання з конкуру «Кубок президента ФКСК», в рамках яких пройшов і IX етап PEL, Kyiv Horse Show. Це був яскравий костюмований конкурс, видовищні шоу і азартні змагання з подолання перешкод.

Серед багатьох досвідчених і початкових вершників в змаганнях брав участь і представник Кінно-спортивного клубу «Шостка», майстер спорту, Чемпіон України 2015 Микола Пилипейко. На різних маршрутах шосткінець виступав на кількох конях.

У завершальний день змагань, 13 вересня, Микола Пилипейко в парі з Гаррі (маршрут для коней 5 років з висотою перешкод 115 см) став переможцем, пише shostka.info.

Під сідлом Карата Микола на маршруті «Коні 6 років», 125 см, посіли друге місце.

А в головному маршруті Гран-Прі з висотою перешкод 140-145 см Микола Пилипейко з Кальдероном без штрафних балів пройшли маршрут і перестрибування і завоювали почесне третє місце!