Мер Охтирки роками «годує» людей обіцянками

Міський голова Охтирки вже третій рік поспіль не виконує особисто дану обіцянку щодо оновлення дворів біля одного із житлових будинків. Про це у мережі пишуть обурені люди.

«Гарна стаття на сайті міської ради. Ремонтуємо. «…капітально відремонтували проїзди у 35 дворах загальною площею понад 20 000 м2”. На Дачний 7 та 9 не намагалися поглянути? Мер особисто обіцяв ремонт і плитку в 2018, потім в 2019, потім в 2020. Десь ремонт, а десь обіцянки», – написав у Фейсбуці Олександр Масло.

Нагадаємо, що нещодавно люди висловили занепокоєння щодо ситуації з мором риби у місцевих водоймах, звинувативши міського голову Алєксєєва у бездіяльності.

Схоже, забув мер і про інші свої обіцянки. Напевно їх було так багато, раз він не пам’ятає про них. «Шановний мер! До кінця каденції залишилося дуже чуть чуть! Потрібно виконати всі що ви на фантазували))) Наприклад, ТЕЦ повернути громаді! Скоро знову опалювальний сезон, і знову будуть ціни на тепло не з цього світу. А ще я чув що ТЕЦ може просто не запуститися! Тобто, жителям готується до замерзання ??!», – написав Артем Угримов.

Джерело: