Мер Бова «начхав» на коронавірус і хоче масово відсвяткувати День міста

Мер Тростянецької ОТГ Юрій Бова кличе людей на масові гуляння до Дня міста, хоча сам визнав загострення ситуації із COVID-19.

Про це йшлося у його зверненні до мешканців ОТГ.

Усе б добре, якби не той факт, що тільки за останні два тижні по Тростянецькому районі зафіксували 21 випадок небезпечного захворювання (17 – у самому Тростянці).

Зупинити зростання Covid-19 – справа кожного мешканця громади, каже Бова і тут же додає, що, недивлячись на пандемію, святкування не відміняється.

До речі, у Тростянці на День міста людям обіцяли влаштувати концерт за участі Сергія Міхалка і оркестру Ляпіс 98. Заплатили за це «дійство» аж 200 тис. грн.

Та, як виявилось, потрапити до Круглого двору зможуть не усі. Решті тростянеччан Бова пропонує простояти півтори години на вулиці біля встановлено екрану.


Самі ж мешканці Тростянця не в захваті від ідеї проведення масових заходів. Бо, навідміну від Бови, який в цьому випадку думає тільки за свої рейтинги, люди бояться за своє життя і здоров’я. Та більш того, називають це піаром напередодні виборів.

Чим завершиться святкування Дня міста у Тростянці – новим сплеском коронавірусної хвороби чи людськими жертвами – стане відомо вже найближчим часом.