Лучники із Сум відзначилися на чемпіонаті України

Сьогодні, 4 серпня, у Львові завершився чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ і СК.

2 серпня 2020 визначилися переможці в особистому олімпійському раунді серед жінок і чоловіків. Всього на змагальну дистанцію вийшли 81 спортсмен і 46 спортсменок.

Серед чоловіків бронзову медаль отримав сумчанин Олексій Гунбін. Владислав Лісняк був шостим. Серед жінок впевнену перемогу здобула випускниця СумДПУ ім. А.С.Макаренко Анастасія Павлова з Херсона. У вісімці кращих відразу троє сумчанок: Ірина Хочине (4-я), Поліна Родіонова (5-я) і Євгена Чибісова (8-я).

У командних стрільбах серед чоловіків сумська команда «Суми-ШВСМ-2» (Олександр Малушин, Артем Овчинников і Віктор Рубан) посіла четверте місце. Жіноча «Суми-ШВСМ-1» (Поліна Родіонова, Богдана Гапон і Євгена Чибісова) була другою.

У міксті Поліна Родіонова і Олексій Гунбін ( «Суми-ШВСМ-1») стали чемпіонами, друга команда (Артем Овчинников та Ірина Хочине) посіла сьоме місце.