Легкоатлети з Сум здобули дев’ять нагород на чемпіонаті України серед юнаків

У Івано-Франківську 15 та 16 жовтня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005/2006-го років народження. Збірна Сумщини здобула чотири золоті, три срібні та дві бронзові нагороди, передає «Суспільне».

Срібло у спортивній ходьбі здобув сумчанин Вадим Шевченко. “Бронзу” у метанні диска виборов Олександр Титаренко. Золото у бігові на 400 метрів — Максим Романов.

Звання чемпіона у стрибках у довжину здобув Нікіта Маслюк. Крім того, Маслюк у бігові на 100 метрів виборов золото, а Нікіта Костецький – срібло.

Ще одне золото здобула команда у складі Нікіти Маслюка, Дмитра Мешиго, Максима Романова та Нікіти Костецького у естафеті 100+200+300+400 метрів.

Єлизавета Землянікіна посіла третє місце у бігові на 200 метрів. Нікіта Маслюк на цій дистанції здобув срібло.

Крім того, у восьмиборстві срібло збірній Сумщини приніс Кирило Овчаренко. Кирило посів перше місце у штовханні ядра, друге — у стрибках у висоту та метанні списа, третє — у бігові на 100 метрів та 110 метрів з бар’єрами, четверте місце — у стрибках у довжину, п’яте місце — у бігові на 400 метрів та сьоме — у бігові на 1000 метрів.