Купуючи солярку в Інтернеті, охтирчанин втратив майже 15 тисяч гривень

До Охтирського відділу поліції з заявою про шахрайство звернувся 22-річний чоловік. Він повідомив поліцейським, що невідомі продавці дизельного пального виманили у нього передоплату, а сам товар йому так і не надали.

Поліцейські з’ясували, що заявник розмістив оголошення про купівлю дизельного пального в мережі Інтернет. І вже за деякий час йому на мобільний номер телефону подзвонив невідомий чоловік та запропонував продати солярку. Покупця умови влаштували, тож співрозмовник повідомив йому, що з ним зараз зв’яжеться інший абонент для обговорення всіх нюансів. Згодом заявнику подзвонила невідома жінка та запропонувала внести передоплату за дизельне пальне. Чоловік «перевів» 14700 гривень передоплати на вказаний співрозмовницею номер банківської картки, та поїхав на зазначене місце зустрічі для отримання товару.

Довго чекав, але дизпальне йому ніхто так і не підвіз. Зрозумівши, що став жертвою аферистів, чоловік звернувся до поліції за допомогою.

У поліції проводять перевірку отриманої інформації та вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками шахрайства.

Джерело: