Кролевецька райрада хоче передати заклади та майно в ОТГ

Про це йшлося під час виступу голови Кролевецької районної ради Віктора Бика на сесії Кролевецької міської ради. Зокрема очільник районного депутатського корпусу звернувся до колег із тим, щоб вони прийняли рішення про прийняття окремих осіб публічного права та їх майна до власності громади. Даний крок викликаний як створенням однієї громади в межах району, так і ліквідацією району та приєднанням його до Конотопського, як те було вирішено в контексті реформи з децентралізації.

“Нас віднесли, нас не спитавши, до Конотопського району. Скажу свою позицію не як голова райради, а як житель Кролевеччини – для мене тепліше Шостка. У зв’язку з цими всіма реформами буде одна районна рада – Конотопська і згоди на Конотоп я особисто не давав і не підписував. Ніхто нас і не спитав. Є побоювання, що правонаступником того, що дбали старші покоління, що придбали ми з вами, може відійти Конотопа і хтось буде вирішувати долю нашого майна. І щоб застерегти від цього, я подав звернення, щоб передати усе майно районної ради об’єднаній територіальній громаді”, – сказав Віктор Бик.

У зверненні йдеться про наступні заклади: КП “Кролевецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, КП “Кролевецька центральна районна лікарня”, КП “Акватермо”, КП “Кролевецькі рушники”, КП “Кролевецьке районне бюро технічної інвентаризації”, Районний будинок культури та музей кролевецького ткацтва, повідомляє 05453.com.ua.

Присутні вирішили створити спільні робочі групи та комісії для підготовки прийому-передачі даного майна і в найкоротші терміни провести усі необхідні процедури.

 

Джерело: