Коронавірус на Сумщині: Скасування обмежень в одних населених пунктах та низка заборон – в інших

Низку важливих рішень прийняли під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія БАННІКОВА.

Виходячи з відповідності епідемічної ситуації в області критеріям, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392, членами профільної комісії було прийнято рішення скасувати обмеження на проведення заходів в смт Велика Писарівка та м.Тростянець, встановлених пунктом 1.5 протокольного рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 липня 2020 № 20.

Проте на території міста Ромни, де є перевищення показників виявлення випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, на засіданні комісії було вирішено заборонити проведення масових (культурних, розважальних,  спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше 10 осіб. Що стосується спортивних змагань, то їх необхідно буде проводити без присутності глядачів за умови дотримання спортсменами особистої гігієни, використання антисептиків, засобів захисту та дистанціювання поза межами стадіонів, майданчиків (зокрема в роздягальнях та душових).

За результатами засідання комісії, заступник голови облдержадміністрації Сергій Банніков акцентував увагу голів райдержадміністрацій, керівників органів місцевого самоврядування на необхідності забезпечення систематичного аналізу епідемічної ситуації на відповідних адміністративних територіях та оперативному реагуванні у випадку її ускладнення.

Джерело: