Команда Олександра Лисенка йде на вибори

Мер Сум Олександр Лисенко, який вже двічі виборював цю почесну посаду, підтвердив намір взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня і знову претендувати на посаду міського голови. На ці вибори він іде із роками перевіреною командою — командою ВО «Батьківщина». Урочисте висування відбулося  15 вересня біля Альтанки.

«Наша каденція пройшла під гаслом «Реальними справами — оновлюємо наше місто», — зауважив міський голова Сум. — За минулі п’ять років команда доклала багато зусиль для досягнення цієї мети, позитивних змін у місті немало. І все ж таки, зустрічаючись з громадою, я чую і критику. Але, як кажуть, хто нічого не робить, того й ні за що критикувати. Ми працюємо для людей, і в майбутньому обов’язково врахуємо всі зауваження містян».

Очільник Сум нагадав, що за минулі роки вдалося  виконати 5 головних завдань, які були визначені спільно із сумчанами на минулих виборах. По-перше, це відкритість і прозорість влади — громадські та експертні ради сьогодні отримали можливість контролювати всі аспекти діяльності міської влади. І протягом чотирьох останніх років Сумська міська рада посідає перші місця в Україні за прозорістю формування міського бюджету і доступністю до інформації.

Другим завданням були ремонти доріг і тротуарів. І на сьогодні якісний ремонт доріг, тротуарів Сум, а також внутрішньоквартальних проїздів і дворових територій проведено практично в усіх мікрорайонах міста. Третім пунктом програми була ліквідація корупційних схем у житлово-комунальній сфері. Команді мера вдалося й це. Монополія КП «Сумижитло», яке свого часу контролювало майже весь житловий фонд міста, буда ліквідована. А мешканці Сум можуть не тільки вільно обирати будь-яку обслуговуючу компанію, але якщо її послуги не влаштовують, – без перешкод змінити надавача послуг. Четверте завдання — ремонти ліфтів, будинків і прибудинкових територій. Для цього міська рада Сум затвердила програми ремонту ліфтів і багатоквартирних будинків, що дало можливість за кілька років відремонтувати половину ліфтів у місті, 1300 житлових будинків та 370 прибудинкових територій.

І, нарешті, останній пункт — будівництво великих інфраструктурних об’єктів. За ці роки в обласному центрі будувалися нові житлові масиви, на Хіммістечку звели сучасний дитсадок, у міському парку ім. Кожедуба — скейтпарк для молоді. Активне будівництво продовжується й зараз – у 12-му мікрорайоні зводиться новий дитячий садок, на часі масштабне оновлення Театральної площі, стадіону «Авангард» і молодіжного центру «Романтика».

Завдяки взаєморозумінню, спільній роботі з містянами міській владі вдалося немало. Тому мер Сум Олександр Лисенко переконаний:

— Ініціативи сумчан – і в майбутньому будуть для нас планом дій! Саме тому я хочу почати з подяки нашим лікарям, які зараз на передовій у боротьбі з пандемією коронавірусу. Дякую їм від усієї громади за мужність та професіоналізм. Дякую за врятовані житті, за людяність і оперативність! Всім сумчанам бажаю здоров’я. Запевняю: медична галузь і надалі буде в пріоритеті роботи міського голови.

Команда Олександра Лисенка також визначилася і з іншими пріоритетними напрямками. Першочергове завдання влади — розвивати місто, саме тому одним із пріоритетів роботи є і залишиться інвестиційна політика. В планах мера  — забезпечити умови для функціонування індустріального парку, створити сталий центр підтримки бізнесу, а також програму для залучення  внутрішніх та іноземних інвестицій.

Ще одним пріоритетом стане відновлення історичного центру міста. Влада має намір відремонтувати будівлі, які мають історичну та архітектурну цінність, розчистити русла сумських річок, облаштувати береги і набережні,  реконструювати парки. За кілька років сумчани зможуть пишатися оновленим історичним центром!

Нещодавно сумська родина виросла. Суми об’єдналися з сусідніми громадами і стали Сумською міською об’єднаною громадою. Тож тепер потрібно враховувати інтереси всієї великої родини. Тому команда мера має намір реалізувати програму благоустрою сіл-супутників і налагодити стабільне транспортне сполучення в межах громади.

 

— Все  це ми будемо робити спільно. Безперечно ми також завершимо ремонт доріг, комунікацій, ліфтів, облаштування прибудинкових територій.  Ініціативи сумчан – наш план дій!  Впевнений, що разом ми зможемо досягти високих результатів. Наша команда має потенціал, професіоналізм і бажання працювати. Разом — до перемоги!» — закликав сумчан Олександр Лисенко.

Джерело: