Команда «Батьківщини» Сумщини йде на місцеві вибори перемагати

21 вересня відбулася прес-конференція обласної партійної організації ВО «Батьківщина», під час якої презентували кандидатів до Сумської обласної ради.

«Батьківщина» йде на місцеві вибори під гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА. Це люди, що вже протягом 21 року на чолі з лідером Юлією Тимошенко не зраджують своїм принципам, вірності українцям, відстоюванню їхніх інтересів та конституційних прав.

«Команда «Батьківщини» Сумщини має чітку програму дій, головна ціль якої – зробити нашу область успішною й заможною. Завдяки досвіду і знанням наших партійців, упевнений, нам вдасться реалізувати ініціативи громад та спільно розбудовувати Сумщину», — підсумував очільник «Батьківщини» Сумщини Вадим Лисий.

Обласний осередок «ВО «Батьківщина» до кожної з 51 громади висуває професійних представників, фахівців різних галузей – це понад тисячу кандидатів у ради всіх рівнів. Це люди, які поділяють інтереси своїх виборців і всіх українців у прагненні покращити рівень життя у кожній з громад області.

Виборчий список кандидатів до Сумської обласної ради очолюють:

Лисий Вадим Вікторович – голова обласної партійної організації ВО «Батьківщина»;
Поцелуєв Володимир Іванович – голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Сумській обласній раді, директор КНП «Сумська центральна района клінічна лікарня»;
Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович – депутат Сумської обласної ради, голова правління Сумської обласної спілки споживчих товариств;
Приходько Катерина Степанівна – депутат Сумської облради;
Мотречко Віра Володимирівна – депутат Сумської облради, заступниця Сумського міського голови.

«Партія «Батьківщини» Сумської області йде на місцеві вибори потужною командою, якій не байдуже благополуччя кожного жителя міста, села, чи селища. Батьківщинівці знають проблеми усіх громад нашої області, адже представляють їхні інтереси у всіх місцевих радах», — зазначив під час виступу голова Сумської обласної партійної організації Вадим Лисий.

На конференції Вадим Лисий представив і нових членів партійної родини. Зокрема, це Володимир Горох – керівник Сумської обласної лікарні, Вікторія Гробова – головна освітянка області, Геннадій Гордієнко – виробничник з багаторічним досвідом роботи, керівник Кролевецького комбінату хлібопродуктів, Дмитро Кірюхін – очільник потужного підприємства «Ромниптахоспілка», Олександр Непочатов – начальник управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області.

«Ми налаштовані на командну роботу та досягнення результату», — запевняє очільник обласного осередку партії. Так, ВО «Батьківщина», отримавши сильну представницьку команду на місцях, має намір змусити президента Зеленського, який сьогодні контролює Верховну Раду та уряд, пустити всі наявні у державі ресурси на службу людям, а не закордонним «партнерам».

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» зазначає політичний експерт Дмитро Корнійчук: «Головна мета Тимошенко та «Батьківщини» на виборах 25 жовтня – повернути країні правильний напрям руху. Зупинити знищення країни, економічний геноцид та зовнішнє управління, розпочаті Порошенком та продовжені його наступником Зеленським».

Він упевнений, що «Батьківщина» – єдина партія, яка йде на вибори із цілісною програмою покращення життя українців та людьми, які мають досвід і фах, необхідні для її реалізації. І найголовніше – за командою «Батьківщини» досвід та професіоналізм самої Тимошенко, тоді як інші партії банально набирають до своїх списків «заробітчан» з усієї країни.

«Батьківщина» постійно спілкується з простими людьми, і найголовніше – чує їх. Партія йде до народу, якого так боїться і зневажає влада. Оскільки «Батьківщина», на відміну від віртуальних партій, – реальна політична сила, а не просто обличчя із телевізора», – підсумував експерт.

До речі, протягом наступних чотирьох тижнів Сумська обласна партійна організація у форматі прес-конференцій буде проводити галузеві обговорення ініціатив, які будуть втілені в життя після 25 жовтня.
Нагадаємо, партія «Батьківщина», яка йде на вибори під гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА, офіційно заявила про висунення понад 45 тисяч кандидатів до рад усіх рівнів по всій країні. На усіх попередніх виборах до ОТГ із 2014-го року «Батьківщина» була першою за кількістю депутатів, обраних від партій.

Джерело: