Із сумської лікарні втік 10-річний хлопчик

Учора, близько 15-ї години, патрульні отримали повідомлення про хлопчика, який, перебуваючи в лікарні на вулиці Ковпака, втік від бабусі.

На лінію 102 зателефонувала мама дитини та повідомила, що бабуся разом з онуком пішла на прийом до лікаря, адже в малого був травмований палець на ніжці. Коли 10-річний хлопчик почув, що необхідне хірургічне втручання, то, злякавшись, він втік із медичного закладу. Понад пів години бабуся намагалася самостійно розшукати онука. Та старання жінки не дали результатів, після чого вона і звернулася по допомогу до патрульних.

Вартові порядку, отримавши детальний опис зниклого хлопчика, оперативно розпочали його пошуки. Але хто б міг подумати, що дитина за цей час уже встигла дійти до вулиці Першотравневої. Саме там його й розшукали інспектори. Як з’ясували вартові порядку, дитина, злякавшись операції, втекла з лікарні та попрямувала додому пішки.

На щастя, з маленьким сумчанином було все гаразд. Та все ж профілактичну бесіду з хлопчиком та його батьками охоронці порядку провели.

Джерело: