Із сумського «Міськводоканалу» хочуть стягнути 130 тис. грн

Сумська місцева прокуратура в інтересах держави подала до госпсуду Сумської області позов про стягнення з КП «Міськводоканал» 130 тис. грн шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу, передає shans.com.ua.

Раніше було встановлено, що комунальне підприємство Сумської міськради завдало шкоди р. Псел у результаті перевищення встановлених норм гранично допустимих скидів стічних вод у водний об’єкт. При цьому факт перевищення скидів підтверджується актом, з яким КП ознайомилося, але не заперечувало його. У той же час збитки підприємство не погасило. На даний час відкрито провадження, триває судовий розгляд.

Виявилося, що КП не погодилося із сумою штрафу. ««Міськводоканал» не може погодитися з розміром збитків, оскільки розрахунок заявленої до стягнення суми проведено всупереч положенням Методики розрахунків розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, затвердженої наказом Мінприроди України від 20.07. 2009 року № 389», — прокоментували на підприємстві.

Схоже, прокуратурі доведеться неабияк потрудитися, щоб стягнути з підприємства збитки.

Джерело: