Хто відповість за провальну транспортну політику в області?

У Сумах ще 18 січня виконком прийняв рішення про проведення транспортного конкурсу, на якому визначать перевізників, що обслуговуватимуть маршрути в межах Сумської міської територіальної громади. Однак у цю справу, що стосується конкретно обласного центру, вирішив втрутитися голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, фактично виходячи за межі своїх повноважень.

Нещодавно він виступив із гучними заявами про те, що вимагає, аби до складу транспортної комісії ледь не в обов’язковому порядку включили представника Сумської ОДА. Усе це, мовляв, для того щоб сам конкурс пройшов прозоро і Суми отримали кращу якість транспортних перевезень.

Відповідні вимоги очільник області виклав у листі, який направив меру Сум:

«До Сумської облдержадміністрації надходять звернення від жителів м. Суми щодо подорожчання проїзду в міському транспорті, якості проїзду, прозорості проведення конкурсних процедур із визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування в м. Суми. З огляду на викладене, пропонуємо включити до складу конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування в м. Суми заступника директора − начальника управління транспорту, зв’язку та фінансово-ресурсного забезпечення Департаменту розвитку інфраструктури Сумської облдержадміністрації Андрія Романенка».

Втім, є всі підстави вважати, що губернатор робить галас із цього приводу виключно заради піару. По-перше, він порушив терміни щодо включення своєї людини до складу комісії, і тепер сам конкурс може опинитися під питанням, якщо голова ОДА все ж наполягатиме на своєму.  Хоча інформація про конкурс була відкритою, і при бажанні все можна було зробити вчасно.

По-друге, фактично не пропонується нічого нового, жодних нових автобусів чи перевізників, тобто невідомо, яким таким чином пан Живицький зібрався якісно покращувати транспорт у Сумах. Очевидне лише бажання втрутитися у процес і засвітитися у вигідній для себе позиції.

Більше того, ця новина отримала негативний відгук серед жителів Сумської області, які скаржаться на відсутність нормального транспортного сполучення між селами і містами. За останніми даними, із 51 громади менше 10 мають своїх перевізників, тобто у транспортній сфері коїться безлад! Про це, зокрема, свідчать коментарі під публікацією Дмитра Живицького у Фейсбуці.

«У село Ясени зовсім транспорту немає, якщо є можливість, то може хтось би і їздив або заїзжав, наприклад Терешківка, ми уже без транспорту років 7, всім на нас наплювати, в тому числі і голові ОТГ» – написала Валентина Решетник.

І ось замість того, аби займатися вирішенням цієї дійсно важливої проблеми в межах Сумської області, що безпосередньо входить в обов’язки голови Сумської ОДА, він взявся за транспортний конкурс у Сумах, де насправді ситуація не настільки кричуща, як в районах.

Водночас у соцмережах піддали сумніву і його побажання щодо екологічності транспорту.

«И откуда ему взяться экологичному транспорту? За одну ночь купят хозяева? Не смешите» – прокоментувала Тамара Кушнерова.

Наразі ж ситуація ризикує обернутися провалом: лише через те, що змінять склад комісії через забаганку Живицького, транспортний конкурс можуть визнати недійсним. Тоді будь-який перевізник може заявити свої претензії, бо склад комісії перетасували.

Якби голова Сумської ОДА діяв у межах свої повноважень, то усі б пішли йому назустріч, але своїми кроками він робить лише гірше. Виходить, що проблеми обласного масштабу він не помічає, не реагує на те, що жителі області фактично позбавлені можливості пересуватися між населеними пунктами. Але кому, як не очільнику Сумщини, відповідати за провальну транспортну політику в області?