Губернатор: Впевнений, що разом ми змінимо життя мешканців Липоводолинського району на краще

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ призначив Івана ЯРЕМЕНКА головою Липоводолинської райдержадміністрації. Вітаючи посадовця, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО зазначив, що Іван Яременко – другий в нашій області голова району, який був перепризначений на цю посаду.

«Це значить, що вам як і Віктору Васильовичу ХИМИЧУ – голові Лебединської РДА, довіряють. вашу роботу оцінили і в районі, і на всеукраїнському рівні, – зазначив Роман Грищенко. – Я впевнений, що Ви впораєтесь із завданнями, які на Вас покладає Президент України, зокрема, щодо впровадження в області децентралізації, медичної реформи, боротьби з поширенням коронавірусної інфекції, ремонту доріг, забезпечення школярів району якісною освітою тощо».

Голова Сумської облдержадміністрації зазначив, що влада району та області має спільно працювати над вирішенням найнагальніших проблем району, серед яких вивезення 37,2 тонн непридатних та заборонених до використання пестицидів, капітальний ремонт автодоріг місцевого значення Саї – Капустинці, Капустинці – Подільки, транспортне сполучення населених пунктів з районним центром, забезпечення населення питною водою, здійснення передачі землі від Держгеокадастру до ОТГ, необхідність придбання шкільного автобуса для підвезення дітей Синівської ОТГ тощо.

«Активніше залучайте до допомоги у вирішенні цих питань команду РДА, місцевих аграріїв, підприємців. Впевнений, що разом ми змінимо життя жителів Липоводолинського району на краще», – підкреслив Роман Грищенко.

Джерело: