Губернатор відзвітував, що об’єкт великого будівництва – Краснопільська школа — невдовзі буде відремонтована

Голова Сумської облдержадміністрації під час інспектування Краснопільської школи з Міністром розвитку громад та територій Олексієм ЧЕРНИШОВИМ зазначив, що завдяки ефективній співпраці центральних органів влади, обласної влади та місцевої громади невдовзі ми матимемо одну із найкращих і найсучасніших шкіл в області.

«Сьогодні ми оглядаємо один із об’єктів Великого будівництва – Краснопільську загальноосвітню школу І–III ступенів, – зазначив Роман Грищенко. – Проєктом заплановано виконання ремонтних робіт спортивної та актової зали; заміну системи освітлення та електромереж на ІІ поверсі; облаштування стін класних кімнат на ІІ поверсі; облаштування внутрішніх санітарних вузлів на І поверсі. Наразі завершено реалізацію І черги проєкту (заміна вікон, утеплення будівлі, оздоблення приміщень), триває реалізація ІІ черги (оновлення інженерних мереж та оздоблення приміщень)».

У 2019 році на будівництво закладу передбачено понад 27 млн гривень, з яких фактично використано понад 17 млн гривень (63%). На 2020 рік передбачено 9, 2 млн гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 2,1 млн гривень – кошти місцевого бюджету.

«Як ви бачите, завдяки ефективній співпраці центральних органів влади, обласної влади та місцевої громади невдовзі ми матимемо одну із найкращих і найсучасніших шкіл в області», – зазначив Роман Грищенко.

Довідково.

Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – опорний заклад загальної середньої освіти Краснопільської громади, має у своєму складі дві філії.

У закладі здобувають освіту 735 учнів, працює 62 педагогічні працівники. Облаштовано 11 сучасних навчальних кабінетів та 2 комп’ютерні класи, є їдальня, історико-краєзнавчий музей, спортивна зала, зала атлетичної гімнастики, стадіон, два футбольні майданчики зі штучним покриттям.

Нагадаємо, у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, на території області реалізується 22 об’єкти будівництва (5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів, 7 приймальних відділень опорних лікарень). На будівництво цих об’єктів у 2020 році передбачено майже 220 млн гривень. Це кошти ДФРР, субвенції на спроможну школу та інші субвенції, місцеві бюджети тощо.

Джерело: