Губернатор: Схиляємо голови у вдячності тим, завдяки кому живемо у вільній, незалежній, суверенній державі

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО і народний депутат Микола ЗАДОРОЖНІЙ разом з учасниками АТО, рідними загиблих бійців і громадськістю вшанували пам’ять захисників України.

Очільник облдержадміністрації наголосив, що незалежність і суверенітет нашої держави можливі лише за умов, що ми будемо пам’ятати кожного з тих, хто поклав своє життя заради того, щоб було мирне небо над головою, росли соняшники на полях, ми могли виховувати дітей і вірити у майбутнє.

«Вони будуть жити вічно! Будуть жити, поки ми будемо пам’ятати про кожного з них, — говорив Роман Грищенко. — Будуть жити, поки пам’ятаємо, завдяки кому ми живемо у вільній, незалежній, суверенній державі».

Учасник Іловайської операції Євген ЖУРАВЕЛЬ розповів про трагізм тих подій. Представники Православної церкви України відслужили панахиду за загиблими в гібридній війні.

Роман Грищенко поспілкувався з рідними загиблих бійців і висловив вдячність всім, хто виховав таких героїв.

Голова облдержадміністрації закликав всіх присутніх схилити голови в пам’ять про наших земляків, побратимів, завдяки яким ми можемо сьогодні жити і розбудовувати нашу рідну незалежну державу.

О 10:00 учасники заходів в Сумах, як і жителі всієї області, приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Також сьогодні у Сумах відбувся патріотичний легкоатлетичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

О 13:00 розпочнеться онлайн-марафон «Доба пам’яті», щоб віддати шану родинам захисників України та героям, які стали справжньою українською легендою. Захід транслюватиметься на YouTube-каналі «Укрінформу»: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Нагадаємо, указ про встановлення Дня пам’яті захисників України підписав Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ 24 серпня 2019 року.

Джерело: