Губернатор привітав спортивну еліту Сумщини

Голова облдержадміністрації привітав спортсменів і тренерів Сумської області з Днем фізичної культури та спорту, а також вручив двом тренерам звання «Заслужений тренер України».

«Ваші рекорди і тріумфи на всеукраїнських та міжнародних аренах – це спортивна честь Сумщини та держави. Ви – справжні герої та взірці, які розбудовують наш сумський край, на яких рівняється молодь. Кожне ваше спортивне досягнення відкриває і Україну, і нашу Сумщину світові», – відмітив Роман Грищенко.

Очільник облдержадміністрації нагадав, що Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ під час робочої поїздки на Сумщину відмітив потужний спортивний потенціал нашої області. Зокрема, він наголосив, що саме сумська земля подарувала Україні найбільше зірок-чемпіонів та призерів із зимових видів спорту.

До цього святкового дня звання «Заслужений тренер України з армспорту» отримав Євген ЛІТОВЦЕВ, «Заслужений тренер України з лижних перегонів» – Сергій ХАРЧЕНКО.

Також Роман Грищенко подякував усім чемпіонам, призерам і тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту Сумщини за досягнення, що об’єднують українське суспільство, приносять радість усім шанувальникам та нагородив Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації 7 тренерів, спортсменів та профільних фахівців за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, підготовку спортсменів високого класу.

«Як голова облдержадміністрації я і надалі буду робити все від мене залежне для розвитку в Сумській області фізкультурно-спортивного руху та спорту вищих досягнень», – наголосив Роман Грищенко.

Джерело: