Губернатор привітав лісівників Сумщини з професійним святом

Голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО привітав лісівників Сумщини з професійним святом.

«Сумщина є одним із лідерів у лісовій галузі України. Завдяки вашій відповідальній і наполегливій праці забезпечується зміцнення лісового фонду Сумської області, його відновлення та збереження екологічної привабливості регіону», – наголосив Роман Грищенко, вітаючи працівників лісу на території ДП «Тростянецьке лісове господарство».

«Своєю працею ви поступово наближаєте здійснення реформ лісової галузі, – говорив очільник облдержадміністрації. – Бажаю всім добробуту та щастя, міцного здоров’я та благополуччя вам і вашим родинам».

Голова облдержадміністрації відзначив почесними грамотами механіка автотранспортного цеху ДП «Сумське лісове господарство» Олександра ГУБЧЕНКА та тракториста Краснянського лісництва ДП «Тростянецьке лісове господарство» Сергія ЖЕЛЄЗНОГО.

Привітав лісівників Сумщини і народний депутат України Микола ЗАДОРОЖНІЙ.

Довідково. Державне підприємство «Тростянецьке лісове господарство» є одним із провідних підприємств лісового господарства області. За 8 місяців 2020 року підприємством було проведено відтворення лісів на площі 77,1 га, що становить 105 % до показника за відповідний період минулого року. Окрім лісозаготівлі та лісівництва, підприємство також займається переробкою деревини. У власних деревообробних цехах перероблено 4,1 тис. м деревини, що складає 11% від загального обсягу заготовленої деревини. Від реалізації деревини і виробів з неї за 8 місяців 2020 року підприємство отримало 64,6 млн грн. По трудовому суперництву, серед ліcгоcпів управління, ДП «Тростянецький лісгосп» постійно входить до п’ятірки кращих. У цьому  лісгоспі працює 216 осіб. Середньомісячна заробітна плата одного працюючого за підсумками 8 місяців 2020 року склала 15 тис. грн. Тростянецький лісгосп є бюджетоутворюючими для місцевих громад. Бюджетам і державним цільовим фондам за 8 місяців 2020 року сплачено 35,4 млн. грн. До місцевих бюджетів сплачено 9,5 млн. грн. У цілому по підприємству з 1 м заготовленої деревини сплачено 947 грн. податків і платежів. Від загального обсягу реалізованої продукції, податків і зборів сплачено 55%.

Джерело: