Губернатор: «Будуть дороги — прийдуть інвестори»

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації під час пресконференції 17 липня, зараз на Сумщині будується 83 дорожні об’єкти.

«Сьогодні найбільший акцент ми робимо на будівництві доріг і мостів. Будуть дороги, прийде інвестор», – зазначив Роман Грищенко. За його словами, перелік ремонтно-будівельних робіт по Сумській області, затверджений Кабміном на 2020 рік, складає понад 2 мільярди гривень, за рахунок яких планується відремонтувати 149, 847 км автомобільних доріг та 171, 65 погонних метрів мостових переходів.

«На початок липня обсяг виконаних робіт становить 1,1 мільярди гривень, що складає 55% від загальної суми виділених коштів, − розповів голова Сумської облдержадміністрації. − Зазначу, що минулого року на Сумщині ремонтували лише 20 км доріг державного значення, а у 2020 році заплановано відремонтувати 150 км (у 8 разів більше). Загальна кількість дорожніх об’єктів – 83, з них 14 – державні».

Так, наразі в рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, проходить ремонт на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-7 Київ-Суми-Юнаківка (на м. Курськ). На цю дорогу у 2020 році передбачено кошти у сумі понад 1 мільярда гривень з державного бюджету, за рахунок яких буде відремонтовано 45,3 км дороги. Ця дорога буде завершена в цьому році. Також у серпні цього року врешті-решт відбудеться відкриття мостового переходу на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-12 Суми — Полтава (с. Климентове). Крапку в цьому довгобуді буде поставлено вже через пару тижнів.

Крім того, зараз в області здійснюється капітальний ремонт доріг державного значення КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП «Катеринівка», Ромни – Липова Долина – Тростянець – Мезенівка, Вільне – Кролевець тощо.

Джерело: