Головлікарка ЦМЛ № 1 прокоментувала заклик сумчанки до депутатів щодо придбання ковдр і носилок

На сьогоднішній день лікарня, відповідно до підписаних з НСЗУ пакетів про надання медичних послуг, забезпечена всім необхідним для лікування пацієнтів, у межах Постанови КМУ 180. Про це повідомила Валентина Домінас, головний лікар ЦМЛ № 1 у Facebook.

“Писати про відсутність “шприцов,пластиря и жду список” – це уже на совісті автора. Так,тимчасово, закритий перехід між відділеннями, оскільки там проводяться ремонтні роботи. Старі каталки? У нас не все нове,але усе максимально у робочому стані. Будуть кошти- будуть нові каталки, не все зразу. Потрібні і ШВЛ,і відерцистоскоп і багато іншого,що придбано у цьому році для того, щоб лікарі мали можливість надавати сучасну і якісну допомогу,що вони і роблять. Проведено ремонти майже в усіх відділеннях аби ви або ваші родичі під час лікування перебували у гарних умовах. Так,поки ще не було можливості придбати ковдри, але, і це ми зробимо,не все одразу. Крім того, зараз у кожного пацієнта є можливість обрати самостійно лікарню, де йому хотілося б лікуватися, а ми, безумовно, хотіли б,щоб обирали саме нашу”, – зауважила лікар.

Нагадаємо, раніше у Facebook зявилася публікація сумчанки, яка з родичем потрапила до лікарні та була шокована умовами та відсутністю найнеобхіднішого. Тож дівчина закликала місцевих депутатів замість передвиборчої агітації у вигляді газет та календарів допомогти лікарні ковдрами та новими каталками.

Джерело: