Голова Сумської облради продав елітне авто за заниженою ціною

Голова Сумської обласної ради, мільйонер і власник багатомільйонного автопарку Володимир Токар продав за безцінь один зі своїх елітних автомобілів. Про це стало відомо з істотних змін у декларації чиновника, передає 368.media.

Токар у вересні задекларував дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) у розмірі 635 тис. гривень від фізичної особи.

Токар із дружиною володіють трьома елітними автомобілями вартістю понад два мільйони гривень кожен. Це Mercedes-Benz GLE 300D 4 MATIC (2019 рік випуску) за 2,16 млн гривень, Range Rover Sport (2018) за 2,77 млн ​​гривень і Range Rover Sport (2019) за 3,6 млн гривень.

Голова Сумської облради щорічно купує собі новий автомобіль, буквально влаштовуючи пінг-понг автомобілями вартістю в кілька мільйонів. Тоді він отримав дохід від відчуження рухомого майна і відразу задекларував придбання нового авто. А 10 липня минулого року чиновник придбав ще одне авто.

У кінці 2018 року Токар провів схожу операцію. Тоді він продав рухоме майно і заробив на цьому два мільйони гривень. А в лютому 2019-го знову задекларував дохід від продажу рухомого майна. Тобто виходить, що кожен рік Токар продає машину і купує собі нову, поточного року випуску.