Глядачів допущено на стадіон «Ювілейний» офіційним рішенням Сумського виконкому

Сьогодні, 11.09.2020 рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради #458 внесено зміни до п.3 рішення виконкому від 31.08.2020 #448 «Про заходи під час карантину щодо запобігання розповсюдженню на території Сумської міської ОТГ COVID-19», якими передбачено можливість допуску на спортивні заходи глядачів із дотримання карантинних заходів.

Як повідомлялося раніше, перший домашній матч чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/2021 ФК «Суми» зіграє із ФК «Вовчанськ» (Харківська область) в суботу, 12 вересня 2020 року.
Гра розпочнеться о 16:00 на стадіоні «Ювілейний» у м. Суми.

Матч пройде за участі вболівальників. Стадіон матиме змогу прийняти понад 6 тисяч глядачів (25% від його загальної місткості).

Запрошуємо на матч сумчан та гостей міста, гра обов‘язково подарує добрий настрій та безліч позитивних емоцій.

Увага! У зв‘язку з карантинними обмеженнями виключно всі відвідувачі матчу повинні будуть пройти температурний скринінг на вході до стадіону та мати одягнуті засоби індивідуального захисту — захисні маски або респіратори.

Онлайн трансляція гри проводитиметься телекомпанією «СТС».

Наразі, після першого туру чемпіонату України ФК «Вовчанськ» посідає перше місце в групі 3, а ФК «Суми» — друге (за різницею м‘ячів).

Джерело: