Глухівські діти знялися у кліпі «Янголи світу»

24 вересня 2020 року на базі відділення змішаного типу (с. Рибці) Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відбудеться обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай».

Щороку «Розмай» збирає дітей з обмеженими можливостями в одну дружню та єдину родину, де діти можуть відчути себе творчими особистостями: співаками, танцюристами, проявити акторські здібності, тощо. Фестиваль забезпечує вагомий вплив на життя дітей та молоді з особливими потребами, змінюючи його на краще, передає hlukhiv.info.

Мета Фестивалю – сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей з інвалідністю засобами мистецтва, пошук нових талантів та їх підтримка, забезпечення рівних можливостей дітей з особливими потребами, створення сприятливого соціуму для розвитку творчого потенціалу, виявлення їх індивідуальності в усіх жанрах мистецтва, розширення кругозору та розвитку, інтелектуального рівня, творче спілкування між дітьми, фахівцями реабілітаційних установ та обмін досвідом.

До участі у фестивалі долучились Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю в тандемі з Глухівським міським палацом культури – працювали над відіокліпом.
Відповідну інформацію на сторінці Глухівського міського палацу культури в Фейсбуці розмістив Руслан Хаш Ярина‎.

Джерело: