ДП «Дороги Сумщини» взяло на облік безхозну дорогу на Ямпільщині

Тепер комунальники зможуть відремонтувати 1,6 км дороги, яка вщент покрита ямами. Відповідне розпорядження губернатора Сумщини Романа Грищенка №295-ОД про взяття дороги на баланс підприємства ДП «Дороги Сумщини» розміщено на сайті облдержадміністрації, повідомив депутат облради Костянтин Товстуха.

“Інформую вас, що завдяки нашим спільним зусиллям, депутата районної ради Олександра Соломко, голови селища Цибулько Н.М., Ямпільській РДА, губернатор Сумщини Роман Грищенко звернув увагу на ділянку дороги в с. Ямпіль (від центру селища, вздовж ЗОШ 2 в напрямку с.Паперня), особисто оглянув та ознайомився з проблемним питанням, вищезгаданою ділянкою автошляху, яка була «безхозяйною» та не перебувала на балансі, тому не було можливості її ремонтувати.

За рішенням голови ОДА було створено комісію, щодо вивчення даного питання, компетентні члени комісії уважно оглянули ділянку автошляху довжиною 1,6 км та прийняли рішення взяти на баланс підприємства ДП «Дороги Сумщини» (розпорядження губернатора номер 295-ОД), що дасть змогу доглядати та відремонтувати дану дорогу”, – написав депутат.

Нагадаємо, що губернатор Сумщини пообіцяв відремонтувати цей проблемний відрізок дороги вже цього року.

Джерело: