Дорога до обласної дитячої лікарні — смуга перешкод

Сумчани нарікають на жахливу дорогу на території Сумської обласної дитячої лікарні та просять керівництво міста негайно відремонтувати її. Про це у Фейсбуці написала мама хлопчика, хворого на рідкісну хворобу, Ксенія Сухорученко, пише debaty.sumy.ua.

Жінці довелось їхати із сином до травмпункту, проте, як виявилося, швидко та безболісно це зробити не вдалося через численні ями на території медичного закладу.

«…Нам неймовірно пощастило, що швидка була з хорошими амортизаторами, по місту їхали дуже м’яко, дякуємо Олександру Миколайовичу Лисенку за його труди та за якісну дорогу, але переїхавши до території лікарні, нас попередили, що треба триматися, лікар дуже хвилювався за Мішу, бо дитина почала кричати, від такої гойданини, не тільки з проблемою як у нас неможливо витримати їзди по таких ямах, мене теж кидало по салону швидкої і я навіть дитині нічим не могла допомогти… Уявіть собі, що діти потрапляють туди з переломами і як можна водію провезти через ями, щоб не нанести шкоди пацієнту -це неможливо, яка б машина гарна не була, ями є ями. Тому моє прохання до ВСІХ: губернатора області, голови області, міста та району, щодо вирішення даної проблеми, бо ця лікарня обслуговує надзвичайно велику кулькість людей з Сумської області, міста та району, тож можливо дане питання щодо #ремонту_дороги на території #Сумської_обласної_дитячої_лікарні, буде вирішено спільними зусиллями», – написала вона.