Для надання меддопомоги хворим на коронавірусну інфекцію в глухівській лікарні розгорнуто 26 ліжок

Про це в соцмережі фейсбук повідомив начальник управління охорони здоровя Сумської облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО

Сергій Бутенко звернувся до жителів Сумщини від імені медичних працівників, які з останніх сил борються з ускладненнями коронавірусної хвороби, із закликом: «Давайте оговтаємося від тенет байдужості і станемо соціально відповідальними!».

За його словами, ситуація з поширенням COVID-19 в області напружується, а за останні дні фіксуються нові антирекорди. Сьогодні керівництво області, організатори охорони здоров’я та медичні працівники роблять все можливе, щоб організувати процес лікування хворих.

Начальник управління охорони здоров’я повідомив: «Щойно розгорнуто додатково 26 ліжок в Глухівській міській лікарні (всього в області розгорнуто 636), для надання медичної допомоги найближчим часом будуть задіяні інші заклади. Медичні працівники також хворіють, і надання якісної медичної допомоги може опинитися під загрозою. Цінуймо життя і здоров’я близьких, обмежуймо контакти, в громадських містах носімо маски, дотримуємося дистанції! Запам’ятаймо – медики лікують, а за профілактику відповідаємо ми всі!».

Також Сергій Бутенко нагадав тим, хто організовує масові заходи і танці в цей складний час, про передбачену законодавством відповідальність.

«Будьмо здорові, бережімо близьких і рідних», – наголосив куратор медичної галузі Сумщини.

Джерело: