Директорка Верхньосироватської школи отримає державну нагороду

Вчора за рішенням Сумської обласної ради внесено клопотання про присудження Премії Верховної Ради України директору школи Верхньої Сироватки Нечипоренко З.О. Клопотанням про нагородження вніс особисто губернатор області Роман Грищенко.

Депутатами облради враховано її високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, впровадження сучасних методів навчання та виховання підростаючого покоління.

Нагадаємо, що Нечипоренко Зоя Олександрівна педагог із понад 35-річним стажем, працює директором Верхньосироватської спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів з 2002 року. Як сучасний директор школи прагне враховувати тенденції соціальних перетворень у суспільстві, запити батьків, інтереси учнів і професійні можливості вчителів, здійснювати вибір шляхів оновлення педагогічного процесу і ефективно керувати ними. Ціленаправлено й послідовно використовує інноваційні методи роботи з людьми, об’єднує колектив, координує їхні дії, уміє цінувати свій час і час підлеглих.

Джерело: