Директорка агропідприємства з Сумщини була визнана найвпливовішою в Україні

Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» і читачі порталу womo.ua обрали 20 жінок, які відіграють вагому роль в агробізнесі. Список фіналістів визначався читачами WoMo (30% голосів) і редколегією (70% голосів), передає kourier.in.ua.

За результатами голосувань експертів, лідером всеукраїнського рейтингу стала директор глухівського ТОВ «Велетень» Надія Вайло. Друге місце віддали співзасновниці «Епіцентр Агро» Галині Герезі, третє — виконавчому директору Насіннєвої асоціації України Сюзанні Григоренко.

Надія Вайло очолила підприємство «Велетень» 21 рік тому, до цього майже 20 років пропрацювала тут головним економістом. У той час співробітникам кілька років не виплачували зарплату. «Тут працювали мої батьки, і мені було прикро, що обманюють людей, чотири роки не виплачують зарплату, господарство зовсім розвалюється», — згадує Надія Олексіївна. Сьогодні «Велетень» є успішним підприємством, в управлінні якого 8 тис. га, молочна ферма, на якій використовуються новітні технології.

Один із важливих пунктів роботи Вайло — турбота про співробітників. Підприємство щорічно оплачує поїздки на гірськолижні курорти та на море всім співробітникам і членам сімей, в тому числі за кордон, всім дає безвідсоткові позички на житло.

Надія Вайло нагороджена орденом «За заслуги» III ступеня. Є депутатом Сумської обласної ради.

Джерело: