Депутати Роменської ОТГ підтримали ініціативу нардепа Максима Гузенка щодо фінансування тероборони

Депутат Роменської міської ради Людмила Колєснік сьогодні, 21 лютого, зареєструвала проєкт рішення про фінансування підрозділів територіальної оборони. Ініціатором питання виступив народний депутат від Сумщини Максим Гузенко (партія «Слуга народу»).

“Сьогодні вранці мною було зареєстровано проект рішення Роменської міської ради щодо підтримки фінансування Сил Територіальної оборони!🇺🇦

Закликаю всіх депутатів Роменської міської ради, незалежно від політичних поглядів та партійної приналежності – об’єднатися та підтримати його вже на наступній сесії.

Дякую за цю ініціативу Гузенко Максим, та закликаю всіх депутатів до консолідації наших сил на підтримку державного суверенітету та територіальної цілісності!”, – написала у Фейсбуці Людмила Колєснік.

Нагадаємо, жителі Ромнів жваво обговорюють новину про те, що Роменська громада через незрозумілу позицію мера Олега Стогнія єдина в районі не виділила коштів на підтримку підрозділів тероборони. Люди засуджують міського голову, його байдужість до безпеки своїх громадян і навіть хочуть, аби той залишив довірену йому посаду.