Депутат облради повідомив інформацію з анонімних джерел

Нею Костянтин Товстуха поділився у Фейсбуці.

«Дізнався сьогодні цікавинки з анонімних джерел та вирішив з вами поділиться.

24.07.2020 згідно графіку працював в окрузі, проводив особистий прийом громадян з додержанням всіх карантинних правил. А саме в с. Княжичи також планувалося провести особистий прийом громадян, але мені стало відомо, що на місці проведення зустрічі, карантинний режим не дотримується, присутні невідомі люди, без дотримання масочного режиму та в приміщенні перебувають представники славнозвісного київського телеканалу «ЄРА» та Глухівськоі газети «НЕДЕЛЯ». (Ви звісно знаєте на кого працюють вказані репортери з м. Глухів.)

Так от мені однодумці направили таку інформацію, що провокація була спланована головою райради Ольгою Губар разом з головою
Княжицької сільської ради Кузьменко Сергієм Васильовичем. Замість того, щоб займатися роботою на благо рідного краю, посадовці витрачають свій час на брудні справи. Безпосередньо Кузьменко Сергій позбавив мешканців своєї громади обговорити проблемні питання та передати необхідні документи, а людям, котрі чекають матеріальну допомогу, на затримку в отриманні допомоги.

Але не зважаючи на бажання посадовців зашкодити співпраці з мешканцями села Княжичі, всі документи будуть мною отримані через депутатську приймальню.

Сьогодні було продовження історії… Після проведення засідання колегї Ямпільський РДА (отримав повідомлення від прихильників) Губар Ольга Костянтинівна вдруге запросила журналістів з міста Глухова, представників славнозвісної газети «НЕДЕЛЯ», які не пошкодували топлива та вільного часу для того, щоб задати мені запитання, чому не відбувся прийом громадян в селі Княжичі.

На запитання журналістів було надано вичерпну відповідь та побажав гарного настрою та гарного дня.

P.S. Не розумію, чому моя скромна фігура так непокоїть деяких можновладців? Можу тільки здогадуватися.Щиро Дякую Вам «друзі» за піар!!!», — написав Костянтин Товстуха.

Джерело: