Депутат облради не пустив поліцію на обшук до затриманого посадовця екоінспекції через стосунки з його донькою?

Учора, 4 серпня, близько 21.00 до будинку на вулиці Толстого, що на Луці, прибули правоохоронці, аби провести невідкладні слідчі дії у помешканні затриманого кількома годинами раніше заступника начальника Управління Держекоінспекції в Сумській області Олександра Уварова. Однак, до будинку поліцію не пускали. Для того, щоб потрапити на подвір’я, правоохоронцям довелося зрізати ворота.

Ухвали на проведення обшуку в будинку посадовця у поліціейських не було, однак вони посилалися на норму закону, яка дозволяє проводити невідкладні слідчі дії без санкції суду. Цей аргумент на родичів і друзів посадовця не подіяв. На місці події перебував депутат Сумської обласної ради Ігор Ганненко. За даними власних джерел, саме депутат Ганненко не пускав до помешкання Уварова поліцію, ба більше, під дверима будинку заявив, що йому стало зле і вимагав викликати медиків. На місце викликали швидку, але лікарі депутата не госпіталізували. Кілька годин правоохоронці намагалися зайти до будинку Уварова, однак фізичний вплив на депутата облради та інших знайомих Уварова здійснити не наважилися, пише Sumy.Today.

Врешті-решт обшук вчора так і не відбувся. За даними джерел у поліції, сьогодні правоохоронці намагаються отримати на це санкцію суду. Результати поки що не відомі. У будь-якому разі, якщо у помешканні затриманого посадовця і були якісь докази його імовірної протиправної діяльності, зрозуміло, що у його близьких було достатньо часу, аби їх позбутися.

Найцікавіше, що саме біля будинку Уварова робив депутат Ігор Ганненко. Сьогодні кілька разів журналісти намагалися йому дозвонитися, але депутат поки що не відповів.

Одна з версій того, чому Ігор Ганненко перебував біля будинку затриманого Олександра Уварова, — його стосунки з Поліною Уваровою. Принаймні, на його сторінці у Фейсбуці знайшли їхнє спільне фото.

Джерело: