Вихованці спортивно-оздоровчого клубу “Гладіатор”, що в місті Ромни, днями привезли перемоги з чемпіонату Сумської області. За свої успіхи діти отримали новенькі форми від депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна (партія ВО “Батьківщина”).
“Напередодні свята захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці завітав до сильних, сміливих і витривалих – вихованців Спортивно-оздоровчого клубу “Гладіатор” (тренер Андрій Шпота). Нещодавно вони привезли перемоги з чемпіонату Сумської області.
Тепер вихованці клубу тренуватимуться і виступатимуть у новеньких формах. Сподіваюся, ці подарунки мотивуватимуть їх на нові перемоги!”, – написав у Фейсбуці Дмитро Кірюхін.
![](https://debaty.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/245161998_4483590708376000_6043200128974620885_n.jpg)