Чи правда, що сумські правоохоронці не хочуть розслідувати ДТП, в якій покалічився безпритульний?

Історію, про яку зараз піде мова, журналісти дізналися від небайдужих громадян, передає odindoma.sumy.ua.

22 серпня на пр. Шевченко в Сумах сталася ДТП, у результаті якої постраждав Олександр Петренко 1956 року народження. Чоловік ішов на роботу, був тверезий і не порушував правил руху. У цій історії є один момент, який можливо і змушує правоохоронців несерйозно поставитися до розслідування. Олександр — безпритульний. Так уже склалася у нього доля. Але він не з тих, хто буде ходити по підвалах і пити горілку. Він потихеньку видирається з чорної смуги в його житті, влаштувався на роботу і т. ін. А проживає за адресою центру реінтеграції для бездомних громадян у Сумах на вул. Робоча селище, 14.

У результаті ДТП він сильно постраждав, поламані руки і ноги, стоять спиці… Довго його в лікарні тримати не могли, відправили назад у Робоче селище.

Сьогодні 15 вересня. За цей час до нього так і не прийшов слідчий поліції. З 22 серпня! Керівництво центру повідомило, що вони багато разів зверталися до поліції з питаннями, чому так, як іде справа з розслідуванням тощо. Адже мова йде про живу людину. Але відповіді немає. За словами співрозмовника з центру, там весь час знаходять якусь відмазку: то слідчого немає, то його змінили.

На жаль, наразі не вдалося дізнатися, хто сидів за кермом. Можливо, прізвище водія все б прояснило.

У ГУНП в Сумській області на запитання журналістів відповіли, що особа водія встановлена ​​і за фактом ДТП 22 серпня відкрито кримінальне провадження за ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило тілесні ушкодження) і що сьогодні проводяться слідчі заходи. Мовляв, терміни ще не минули до прийняття рішення.

Так опитайте, нарешті, людину, ставьтеся з повагою. Адже чоловік навіть не знає, чи визнали його потерпілим. Усе, що сталося, може звести нанівець спроби Олександра повернутися до нормального життя. Адже є ймовірність, що він втратить роботу.

Чим завершиться ця історія і яке рішення приймуть у поліції — дізнаємося згодом.

Джерело: