Чи будуть у Сумах оприлюднювати прізвища п’яних водіїв?

Міський голова Олександр Лисенко під час апаратної наради виступив із ініціативою посилення боротьби з водінням у нетверезому стані.

За інформацією старшого інспектора з особливих доручень відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Сумській області Ігоря Біловола, у місті за минулий тиждень зафіксували 20 осіб, які кермували авто напідпитку. Кількість серйозних ДТП, у тому числі зі смертельними наслідками, які спричинили водії напідпитку, зросли й загалом по Україні.

«Статистика невтішна, тому оголошуємо війну кожному, хто сідає за кермо напідпитку – проводитимемо рейди, можливо, встановимо пости біля ресторанів, кафе та пляжів. Також порушимо питання надання публічності таким водіям. Розумію, що розголошення особистої інформації – це також порушення, однак життя – дорожче за все інше. Можливо, хоча б так недобросовісні кермувальники подумають про наслідки, наприклад, ув’язнення чи про те, як виглядатимуть перед знайомими та рідними», – наголосив керівник обласного центру.

Олександр Лисенко доручив правовому управлінню опрацювати питання щодо можливості оприлюднення списків порушників правил дорожнього руху, а до управління патрульної поліції в Сумській області звернувся з проханням узагальнити інформацію по ДТП та прозвітувати наступного понеділка.

Сумчан, у разі виявлення фактів або навіть підозри на алкогольне сп’яніння у водія, закликають повідомляти на лінію «102» для оперативного реагування. Звернення може бути анонімним.

Джерело: